Библиотека диссертаций Украины Полная информационная поддержка
по диссертациям Украины
  Подробная информация Каталог диссертаций Авторам Отзывы
Служба поддержки




Я ищу:
Головна / Технічні науки / Управління проектами та розвиток виробництва


Галак Ірина Іванівна. Системні аспекти забезпечення безпеки руху в проектах перевезень : Дис... канд. наук: 05.13.22 - 2009.



Анотація до роботи:

Галак І.І. Системні аспекти забезпечення безпеки руху в проектах перевезень – Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.13.22. – управління проектами та програмами – Національний транспортний університет, Київ, 2009.

Дисертація містить наукові дослідження з питань підвищення рівня безпеки руху в процесі перевезень. Аналіз впливу процесів підтримки водіїв різних підприємств на безпеку дорожнього руху дозволив визначити загальнотеоретичні, управлінські, організаційно-методичні і технічні умови безпечного існування дорожньо-транспортного середовища.

Запропоновані проекти забезпечення необхідного рівня безпеки дорожнього руху. Розроблені критерії вибору ефективних комплексів типових заходів підтримки водіїв та належного рівня безпеки в процесі перевезень за рахунок реалізації проектів нових організаційних, техніко-економічних та інформаційних технологій.

Запропонована модель формування проектів забезпечення безпеки руху, на основі аналізу стратегії діяльності підприємства та аналізу впливу чинників зовнішнього та внутрішнього оточення.

Розроблено методику для оцінки рівня аварійності на підприємстві, реалізація якої забезпечує оптимізацію процесів забезпечення безпеки руху та зниження рівня ДТП з вини водіїв.

Розроблені практичні рекомендації вдосконалення методики оцінки ефективності впровадження проектів по зниженню рівня ДТП та алгоритм їх реалізації на підприємстві, у залежності від стратегії, рівня аварійності та фінансового стану підприємства.

1. На основі дослідження розроблених моделей та методів забезпечення безпеки руху в процесі перевезень, представлені основні напрямки їх вдосконалення та запропоновані моделі взаємозв’язків дорожнього середовища з процесами підтримки належного рівня безпеки на підприємстві, які є основою оптимізації процесів організаційного управління при реалізації відповідних проектів.

2. Запропоновано портфельний підхід щодо проектів та програм підвищення рівня безпеки перевезень та продуктивності автотранспортного підприємства, зниження матеріальних збитків від ДТП, вдосконалення дорожніх умов та нормативно-правової бази.

3. Формалізовані критерії успіху та ефективності управління формування проектів і програм підтримки водіїв та належного рівня безпеки в процесі перевезень за рахунок реалізації проектів нових організаційних, техніко-економічних і інформаційних технологій.

4. Вдосконалена методика оцінки збитків від ДТП та сформовані основні напрямки їх зниження, за рахунок розробки і впровадження проектів та програм організаційного управління.

5. Розроблена модель оцінки рівня аварійності на підприємстві, реалізація якої забезпечує оптимізацію процесів забезпечення безпеки руху та зниження рівня ДТП з вини водіїв на 22 %.

6. Створена модель формування проектів та програм забезпечення безпеки перевезень, на основі аналізу стратегії діяльності підприємства та аналізу впливу чинників зовнішнього і внутрішнього оточення.

7. Розроблені практичні рекомендації вдосконалення методики оцінки ефективності впровадження проектів по зниженню рівня ДТП та модель їх реалізації на підприємстві, у залежності від стратегії, рівня аварійності та фінансового стану підприємства.

Публікації автора:

Надруковані у фахових наукових виданнях: